Yeni Lastik Satışı

7/24 Destek Hattı: +90 538 364 34 63

Alan Oto Lastik Satışı

Alan Lastik & Kauçuk, kamyon ve iş makineleri başta olmak üzere araçlarınız için lastik satışı da yapmaktadır. Firmamızdan garantili olarak satın alacağınız lastikler dünyanın önce gelen markalarından seçilmiştir. Petlas, Harvester, Starmaxx, Pirelli, Tatko, Kumho ve Milestone markalı lastiklerimizden istediğiniz marka ve modeli seçebilir, size özel fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

Petlas Lastik, Gaziantep Petlas Lastik

PETLAS LASTİK

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Petlas Lastik satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Harvester Lastik, Gaziantep Harvester Lastik

HARVESTER LASTİK

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Harvester Lastik satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Starmaxx Lastik, Gaziantep Starmaxx Lastik

STARMAXX LASTİK

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Starmaxx Lastik satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Pirelli Lastik, Gaziantep Pirelli Lastik

PIRELLI LASTİK

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Pirelli Lastik satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Tatko Lastik, Gaziantep Tatko Lastik

TATKO LASTİK

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Tatko Lastik satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Kumho Tyres Lastik, Gaziantep Kumho Tyres Lastik

KUMHO LASTİK

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Kumho Lastik satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Milestone Lastik, Gaziantep Milestone Lastik

MILESTONE LASTİK

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Milestone Lastik satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Alan Oto Lastik Satışı

Yeni Lastik Satışı

Alan Oto Lastik Kaplama, kamyon ve iş makineleri başta olmak üzere araçlarınız için lastik satışı da yapmaktadır. Firmamızdan garantili olarak satın alacağınız lastikler dünyanın önce gelen markalarından seçilmiştir. Petlas, Harvester, Starmaxx, Pirelli, Tatko, Kumho ve Milestone markalı lasitlerimizden istediğiniz marka ve modeli seçebilir, size özel fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

Lastiklerimizin özellikleri nelerdir;

Her marka ve her model için uygun olan lastik modellerimiz, sizlerin konforu, rahatı ve maliyet avantajı için özel olarak tasarlanmıştır hangi markayı seçerseniz seçin, kaliteli lastiklerinizi uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Araçlarınız için yaz lastiği, ağır vasıta lastiği, zirai grubu lastiklerini kolaylıkla satın alabilir, aradığınız araç lastiklerine uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetimiz ile sahip olabilirsiniz.

Lastiklerimizde uzun mesafe çekiş desenleri, düşük ısı birikimi, yavaş aşınma, karkas dostu, üstün kilometre performansı, karkas koruma için düşük taş tutma, düzensiz aşınmalara karşı üstün dayanıklılık, maliyet uygunluğu, kış çekiş deseni, karşı ve buzlu zeminler için güçlü çekiş imkânı, iyi frenleme kabiliyetleri, dört mevsim güvenlik ve konfor, gelişmiş sırt teknolojisi, kesilme ve delinmelere karşı üstün dayanıklılık gibi özellikler bulunur. Bütün bu özellikler lastiklerinizin daha güvenli, daha konforlu ve daha az maliyetli olması için tasarlanmıştır.

Lastik alırken nelere dikkat edilmelidir;

Araçlarınız için lastik satın alırken, öncelikle aracınıza uygun büyüklükte ve ölçülerde olmasını sağlamalısınız. Aracınız için en yüksek performansı sağlayan lastikler tercih etmelisiniz. Hangi mevsimde kullanacağınız önemlidir, bu nedenle mevsimsel lastikler almaya özen göstermelisiniz. Lastiklerin aşınmaya, sürtünmeyi delinmeye ve yıpranmaya karşı garantili olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Alan Oto Lastik, sizlere yeni lastik satışı alanında uzman ekibi ile hizmet sunar. Deneyimli ve donanımlı olan personellerimiz, araçlarınız ve istediğiniz özeliklere göre em uygun lastiği seçebilmeniz için yardımcı olur. Türkiye’nin her yerinden bu desteği alabilir, lastiklerinizi kargo ile teslim alabilirsiniz. Lastiklerimizin tamamı malzeme ve işçilik hatalarına kadar garanti kapsamındadır. Ayrıca tüm lastiklerimiz uluslararası kalite standardı belgelerine sahiptir.

Sizler de araçlarınızı seviyorsanız, araçlarınızın üstün performans ve düşük yakıt tüketimi ile çalışmasını istiyorsanız, uzun ömürlü lastik kullanmak ve lastiklerden kaplama ile avantaj sağlamak istiyorsanız, bir de tüm bu hizmetler için güvenilir ve kaliteli hizmet suna bir firma arıyorsanız mutlaka Alan Oto Lastik ile iletişime geçmelisiniz. Firmamıza 7/24 ulaşabilir, lastik kaplama ve yeni lastik alımı için destek isteyebilirsiniz.

Alan Lastik & Kauçuk © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım
Hemen Ara
Yol Tarifi