Kamyon Soğuk Sırt Kauçuk Üretimi

7/24 Destek Hattı: +90 538 364 34 63

Kamyon Soğuk Sırt Kauçuk Üretimi

Alan Lastik & Kauçuk, kamyonlarınızın tekerlekleri için kauçuk üretimi yapmaktadır. Özel üretim tesislerinde elde edilen bu kauçuklar, soğuk kaplama tekniği ile uygulanır. Bu sayede lastiklerinizin daha çok uzar ve daha kullanışlı hale gelir. Kamyon lastiklerinin güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlayan kaliteli kauçuk üretimi için deneyimli personellerden yararlanılır. Üretim aşamasında son derece kaliteli malzemeler ve birinci sınıf üretim teknikleri kullanılır. Son teknolojiye sahip olan üretim tesislerimizde elde edilen kauçuklar ile lastiklerinizin yüksek performans göstermesi sağlanır.

Kamyon lastiklerinin soğuk kaplaması nasıl yapılır;

Firmamızda özel olarak üretilen kauçuklar, soğuk sistem kaplama ile kaplanır. Bu kaplama tekniği için aşağıdaki yöntemler izlenir;

  1. İlk adımda kamyon tekerleklerinin karkaslarının güvenilir olup olmadığı kontrol edilir.
  2. Tahribatsız muayene yapılır ve gözle görülemeyen yıpranmış noktalar tespit edilir.
  3. Raspalama işlemi yapılır ve bu işlem ile lastiğinize yeni ve düzgün bir şekil verilir. Bu aşamada lastiğinizin dengesi mükemmel şekilde sağlanır.
  4. Sonraki adım, lastiğin tamir edilmesi ve doldurulmasıdır. Kamyon lastiğinizdeki yaralar tamir edilir ve boşluklar doldurulur.
  5. Bu aşamada, firmamız tarafından özel olarak üretilen sırt lastikleri kullanılır. Lastiğinize bu yeni sırtlar geçirilir ve sonraki aşamaya geçilir.
  6. Pişirme yöntemi ile lastiğinize eklenen sırt kauçuğu, karkasa bağlanır.
  7.  Son aşamada ise son kontroller yapılır ve hatasız bir şekilde lastikleriniz teslim edilir.

Soğuk sistem kaplamanın avantajları nelerdir;

  • Kamyon lastikleriniz soğuk sistem ile kapandığında ömrü uzar. Aynı lastiği defalarca kez kullanabilirsiniz.
  • Yapılan bu kaplama ile lastiğinizi güvenilir olur ve performansı yükselir.
  • Bu yöntem ile filo araçların lastikleri, çok uygun maliyetler ile kaplanabilir.

Sizler de kamyonlarınız için ucuz lastik değil performansı yüksek ve maliyet avantajı sağlayan lastik kullanmak isterseniz, özel üretilmiş olan kauçuklarımız ile yaptığımız kaplamayı tercih ediniz. Bu sayede lastiklerinizi çok daha uzun ömürlü olarak kullanabilir, defalarca kez kaplatabilir ve yüksek maliyet avantajı elde edebilirsin. Bütün bu ayrıcalıklar ve çok daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçebilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kamyon Soğuk Sırt Kauçuk Üretimi, Kamyon Soğuk Sırt Kauçuk Üretimi Yapan Firmalar
Alan Lastik & Kauçuk © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım
Hemen Ara
Yol Tarifi