İş Makinesi Soğuk Sırt Kauçuk Üretimi

7/24 Destek Hattı: +90 538 364 34 63

İş Makinesi Soğuk Sırt Kauçuk Üretimi

İş makineleri özel makinelerdir ve lastikleri de özel olarak üretilmelidir. Bu makinelerin lastikleri daha yüksek performanslı ve dayanıklı olmalıdır. Ancak uzun süre kullanılan iş makinelerinin lastikleri için değişim yapılmalı ya da bu lastikler düzenli olarak yenilenmelidir. Oldukça zor şartlarda çalışan bu makinelerin lastiklerinden maliyet avantajı elde etmek isterseniz, Alan Oto Lastik Kaplama firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Firmamız, dünyanın tercih ettiği soğuk kaplama yöntemi ile lastiklerinizin ömrünü uzatır ve aynı lastiği çok daha uzun kullanmanıza imkân verir.

Özel üretim tesisleri;

Firmamız, soğuk kaplama için kullanılan kauçukları özel olarak üretmektedir. Üretimin her aşamasında kalite kontrol yapılır. Özel üretim tesislerinde elde edilen kauçuklar, lastiğinize uygun ebatlarda ve kalitede üretilmektedir. Bu sayede iş makinelerinin zorlu şartlarına dayanıklı olan, yüksek performans sağlayan, yüksek maliyet avantajı kazandıran ve çok daha uzun süre kullanabileceğiniz lastikler elde etmenizi sağlar.

Uzman kontrolü;

Firmamızda üretilen tüm ürünler ya da yapılan tüm uygulamalar, özel kontrollerden geçirilir. Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla yapılan bu kontroller, uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Uzmanlarımız, her aşamada tek tek kontrol yaparak sorunsuz ürün elde edilmesini sağlar. Üretimi yapılan kauçuklar için modern üretim tesislerimizden faydalanılır. Kauçuk üretiminde birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler kullanılır. Bütün bunlar sayesinde lastiklerinizin çok daha uzun ömürlü olması ve defalarca kez kaplama yapılmasına imkân verilmesi sağlanır.

Firmamızdan iş makinelerinizin lastiklerini kaplattığınızda hem uygun fiyatlardan yararlanabilir hem de lastiklerinizi birkaç kez daha kaplatma imkânı bulabilirsiniz. Soğuk kaplama yöntemiyle yeni hale gelen lastikleriniz, daha sonraki yıpranmalarında tekrar kaplanabilir. Bu yöntemi filonuzdaki tüm araçlar için kullanabilir, yeni lastik almak yerine çok daha az maliyetle lastiklerinizi yenileyebilirsiniz.

Sizler de bütün bu avantajlardan faydalanmak için Türkiye genelinde hizmet veren Alan Oto Lastik Kaplama ve Kauçuk firmamızdan İş Makinesi Soğuk Sırt Kauçuk Üretimi konusunda destek isteyebilirsiniz.

Alan Lastik & Kauçuk © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım
Hemen Ara
Yol Tarifi