İş Makinesi Lastiği Soğuk Kaplama

7/24 Destek Hattı: +90 538 364 34 63

İş Makinesi Lastiği Soğuk Kaplama

İş makinesi lastikleriniz için bir diğer hizmetimiz de soğuk kaplamadır. Bu kaplama ile sıcaklığın verdiği zarar en aza indirgenir ve daha önceden pişirilmiş olan sırtlar, lastiğinize uygulanır. Bu sayede lastikleriniz çok daha uzun ömürlü olabilir. Soğuk kalama teknolojisi, sıcak kaplamaya göre daha ileri bir teknolojidir. Ayrıca sıcak kaplamanın uygulanmayacağı yerlerde de kullanılır. Bu nedenle hem kullanımı daha yaygın olan hem de uygulaması daha basit olan bir yöntemdir. Alan Oto Lastik Kaplama, sizlere iş makinesi lastiklerinizin soğuk kaplaması alanında, uzman ekibi ile hizmet vermektedir.

Soğuk kaplama için gerekli olan tüm ekipmanlar ve teknoloji, tesisimizde mevcuttur. Ancak bu teknolojiyi kullanabilmek için uzman personelinin varlığı gerekir. Bizler de Alan Oto Lastik Kaplama olarak tüm personelimizin hem sıcak hem de soğuk kaplama alanında gerekli tecrübeyi edinmesine ve donanımlı olmasına katkıda bulunuyoruz. Zaten deneyimi olan personellerimizin eğitim almasını sağlayarak, onların profesyonel hale gelmelerine yardımcı oluyoruz. Bu sayede sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunabiliyoruz.

İş makinesi lastikleri soğuk kaplama nasıl yapılır;

İş Makinesi Lastikleri Soğuk Kaplama yapılırken şu aşamalara dikkat edilir.

İş makinesi lastikleriniz soğuk kaplama yapılırken ilk aşamada tesislerimize alınır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra lastiğiniz kaplama için uygunsa, diğer işlemlere başlanır.

İlk olarak lastiğin sırt bölgesi raspalanır ve kaplama için uygun hale getirilir. Sırt bölümü tamamen pürüzsüz hale geldikten sonra ise özel bir cihaz yardımıyla lastiğin sırt kısmına krater açılır.

Önceden pişirilmiş olan desenli sırt, lastiğe uygulanır ve özel makinelerimizde pişmeye bırakılır. Soğuk kaplamada sıcak kaplama gibi iki kere pişirme işlemi yapılmaz çünkü daha önceden lastiğin sırtı ile kauçuk bölümü pişirilmiştir. Bu bölüm, lastiğin gövdesine monte edildikten sonra tek pişirme ile işlem tamamlanır ve lastiğiniz teslim edilir.

Soğuk kaplamada, kaplama süresi daha kısadır ve lastiğiniz daha az işlem görür. Bu nedenle ömrü daha uzun olur. Firmamızda, iş makinelerinizin lastikleri için birbirinden farklı desenler bulabilirsiniz. Bu desenlerin hepsi yüksek performans ve enerji tasarrufu için özel olarak üretilmiştir. Sizler de bütün bunlar ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için hemen Alan Lastik & Kauçuk ile iletişime geçebilir, Türkiye’nin her yerinden lastik kaplama için fiyat alabilirsiniz.

İş Makinesi Lastikleri Soğuk Kaplama, İş Makinesi Lastiği Soğuk Kaplama, Makine Lastiği Soğuk Kaplama, Lastik Soğuk Kaplama, İş Makinası Lastiği Soğuk Kaplama
Alan Lastik & Kauçuk © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım
Hemen Ara
Yol Tarifi