Hakkımızda

7/24 Destek Hattı: +90 538 364 34 63

Nesilden nesile kaliteli üretim anlayışı..

Firma olarak hikayemiz, 1955 yılında dedemiz Ali Alan tarafından, Gaziantep’te kurulduğumuz zaman başlamıştır. Zamanla büyüyen ve nesilden nesile aktarılan bu tecrübemizle, 1997 yılında sıcak kaplama lastik üretimine başladık. 20 yılı aşkın zamandan beri lastik kaplama, akü satışı ve jant satışı sektörlerinde hakimiyetimizi sürdürmekten onur duyuyoruz. Alan Lastik  & Kauçuk olarak sizlere en kaliteli üretimleri sunmaktan ve Türkiye genelinde yanınızda olmaktan çok mutluyuz.

Bizler bir aile şirketi olarak çalışıyor ve çalışanlarımızın da kendilerini evlerinde hissetmeleri için özveri gösteriyoruz. Bu sayede tüm müşterilerimizde ailemizin bir parçası oluyor. Türkiye genelinde yüzlerce müşterimizden aldığımız olumlu geriş dönüşler, her zaman gurur kaynağımız olmaya devam ediyor. Sizlerin memnuniyeti bizler için, son derece önemlidir. Bu nedenle tüm personelimizin profesyonel ve uzman olmasına önem veriyoruz. Onların sektörümüzdeki yenilikler ile ilgili eğitim almasına yardımcı oluyor, tam donanımlı olmalarına özen gösteriyoruz.

Hizmetlerimiz;

Alan Lastik & Kauçuk olarak sizlere;
Traktör Lastiği Kaplama
İş Makinesi Lastiği Sıcak Kaplama
İş Makinesi Lastiği Soğuk Kaplama
Kamyon Lastiği Soğuk Kaplama
Kamyon Soğuk Sırt Kauçuğu Üretimi
İş Makinesi Soğuk Sırt Kauçuğu Üretimi
Akü satışı
Lastik satışı
Jant satışı gibi alanlarda hizmet sunuyoruz.

Bunlarla birlikte kauçuk üretimi de gerçekleştiriyoruz. 5.000 metre karelik üretim tesisimiz ile yüzlerce lastiği kaplama kapasitemiz mevcuttur. Ayrıca dünyaca ünlü olan ve sizleri her zaman kalite ile buluşturan İNCİ AKÜ Güneydoğu Anadolu Bölge Ana Bayisiyiz. Gaziantep, Kahramanmaraş ve Kilis illerinde hizmet veriyoruz. Gaziantep’te perakende olarak İnci Akü ürünlerini satışını da yapmaktayız. Akü haricindeki diğer tüm hizmetlerimizde tüm iller ve tüm Türkiye için yanınızda olmaktayız.

Firmamızdan hizmet alabilmek için bizleri 7/24 arayabilir, teknik destek alabilirsiniz. Sizler için oluşturulmuş özel destek ekibimizden aklınızdaki tüm sorular için yardım isteyebilir, ürün seçimi konusunda destek alabilir, ürünlerinizi satın alabilir ya da sorunlarınız için çözüm isteyebilirsiniz.

Gaziantep Lastik Kaplama, Lastik Kaplama, Oto Lastik Kaplama, Gaziantep Oto Lastik Kaplama, Traktör Lastiği Kaplama, Gaziantep Traktör Lastiği Kaplama, Traktör Lastikleri Kaplama, İş Makinası Sıcak Kaplama, Gaziantep İş Makinası Sıcak Kaplama, İş Makinası Lastik Soğuk Kaplama,Kamyon Lastikleri Soğuk Kaplama, Kamyon Lastiği Soğuk Kaplama, Kamyon Soğuk Sırt Kauçuk Kaplama, İş Makinesi Soğuk Sırt Kauçuk Üretimi
Alan Lastik & Kauçuk © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım
Hemen Ara
Yol Tarifi