Jant Satışı

7/24 Destek Hattı: +90 538 364 34 63

Jant Satışı

Firmamızdan Powcan, Megatork, SHLK, TL, SRW, Megatim, CARRE, Kormetal, dj, CMS, Borbet ve MAXX markalı jant modellerine ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü olan bu markların kaliteli ve güvenilir jantlarından aracınıza en uygun modeli seçebilir, seçim aşamasında uzman ekiplerimizden destek isteyebilirsiniz.

Powcan Jant

POWCAN JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Powcan Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Megatork Jant

MEGATORK JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Megatork Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Shlk Jant

SHLK JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Shlk Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Tl Jant

TL JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize TL Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Srw Jant

SRW JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize SRW Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Megatim Jant Logo

MEGATİM JANT

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam susceit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure

Carre Jant

CARRE JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Carre Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Kormetal Jant

KORMETAL JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Kormetal Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

DJ JANT

DJ JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Dj Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Cms Jant

CMS JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Cms Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Borbet Jant

BORBET JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Borbet Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

Maxx Jant

MAXX JANT

Firma olarak profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize Maxx Jant satışı konusunda hizmet ve destek vermekteyiz.

İşimizi seviyoruz...

Jant Satışı
Jantalar aracın yürüyen en aksamlarının en önemli parçalarıdır ve aracınıza görsellik katan parçalardır. Tekerleklerin iç kısmında bulunan metal bölümlere jant adı verilir. Aracınızın performansı ve görüntüsü için bu kadar önemli olan jantları seçerken çok dikkatli olmanız gerekir. Alan Oto Lastik, sizlere jant satışı alanında hizmet sunmaktan onur duymaktadır. Firmamız, aracınız için en uygun jant modelleri ile sorunsuz çözüm sağlar. Geri iade garantisi ve parça garantisi ile güvenilir hizmet sunan firmamız, tüm Türkiye ve tüm iller için jant satışı yapar.

Firmamızdan Powcan, Megatork, SHLK, TL, SRW, Megatim, CARRE, Kormetal, dj, CMS, Borbet ve MAXX markalı jant modellerine ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü olan bu markların kaliteli ve güvenilir jantlarından aracınıza en uygun modeli seçebilir, seçim aşamasında uzman ekiplerimizden destek isteyebilirsiniz.

Personellerimiz, jant seçimi ve kullanımı alanında eğitim almış olan, profesyonel kişilerdir. Bu nedenle aracınız için en uygun ve en verimli jant modelini seçmenize yardımcı olacaklardır.

Jant modeli seçilirken nelere dikkat edilmelidir;

  • Tekerlekleriniz için en uygun jant modellerini seçerken dikkat edeceğiniz ilk aşama PCD, Ofset ve Jant çağı verilerini bilmenizdir. Bu değerler, aracınız için en uygun jant modelini seçmenize yardımcı olacaktır.
  • Jant modeli seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konu ise tekerleklerde bulunan bijon sayısıdır. Bijonlar, jantların tekerlere monte edildiği deliklerdir. Bu delikler bazı araçlarda 4 adet olurken bazılarında 5 adettir. Görsel açıdan doğru seçim yapmak için bijon sayısına mutlak dikkat etmelisiniz.
  • Jant alırken firma garantisi olup olmadığı da önemlidir. Alan Oto Lastik, jantları için garanti sunar ve bu sayede güvenilir hizmet almanıza yardımcı olur.
  • Jantı satın alacağınız yerin sizlere destek sunması da değerlidir. Firmamız satış öncesi ve satış sonrası destek hizmeti ile her zaman yanınızda olmaktadır.
  • Jantları satın alacağınız yerin aynı zamanda montaj hizmeti de vermesi önemlidir. Firmamızdan satın aldığınız jantlar için ücretsiz montaj hizmeti de alabilirsiniz. Üstelik bu hizmetten Türkiye’nin her noktasından faydalanabilirsiniz.

Araçlarınız için en uygun jant modellerini uygun fiyatla, kaliteyle ve montaj hizmeti ile birlikte satın almak için hemen Alan Oto Lastik ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan ticari vasıta jantları, kamyon ve otobüs jantları, ağır vasıta ve iş makinesi jantları, traktör jantları ve tarımsal makine jantları için destek alabilirsiniz.

Alan Lastik & Kauçuk © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım
Hemen Ara
Yol Tarifi