İş Makinesi Lastiği Sıcak Kaplama

7/24 Destek Hattı: +90 538 364 34 63

İş Makinesi Lastiği Sıcak Kaplama

Alan Lastik & Kauçuk olarak sizlere iş makinesi lastiği sıcak kaplama alanında da kaliteli hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Bu alanda uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile işimizi yapıyor. Ülkemizin her yerinden yüzlerce müşterimizin yanında olmaktan onur duyuyoruz. Firmamız, yılların vermiş olduğu deneyimle son teknolojiyi birleştirerek hizmet sunar. Bu sayede lastiklerinizi çok daha kaliteli ve uzun ömürlü olarak teslim edilir. Kaplama alanının her aşamasında çalışan personelimiz deneyimlidir.

Firma olarak en büyük prensibimiz sizlere kaliteli hizmet sunmaktır. Bu nedenle sektörümüzdeki gelişmeleri her zaman yakından takip ediyor ve personelimizin bu konuda eğitim almasına yardımcı oluyoruz. Lastik kaplama için uyguladığımız her aşamada kalite kontrol yapıyor, işimizi kusursuz olarak yerine getiriyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin en çok tercih edilen firmasıyız ve bu gurura layık olmaya çalışıyoruz.

Sıcak kaplama nasıl yapılır;

İş makinesi lastiklerinizin sıcak kaplamasını yaparken ilk olarak lastiklerinizi uzmanlarımızın olduğu özel tesisimize getiriyoruz. Burada lastiklerinizi kontrol ediyor ve kaplama için uygun olup olmadığını değerlendiriyoruz. Bu değerlendirmeyi yaparken cihazlarımızdan yardım alıyor, aynı zamanda elle kontrol yapıyoruz.

Lastiklerinizin kaplama için uygunluğuna karar verdikten sonra tıraşlama aşamasına geçiyoruz. Taş batığı, yaralar gibi oluşumları temizliyor, lastiğinize batmış olanları çıkarıyor ve tüm boşluklar ile birlikte karkas temizliği yapıyoruz. Ardından oluşa boşlukları dolduruyor ve kaplamaya hazır hale getiriyoruz.

Gerekli olan sıcaklık ve basınç değerini ayarladıktan sonra, firmamızda üretilen kauçukları lastiğinizin karkasına yerleştiriyoruz. İş makinenizin lastiğini hangi desende istiyorsanız o dene uygun olan çelik kalıplarımızda, pişirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Pişirme sırsında kauçuğun, karkas ile tam olarak birleşmesini sağlıyoruz. Pişirme işleminin amacı, kauçuk ile karkas arasında hava kabarcıklarının kalmasıdır. Kusursuz bir şekilde pişirme işlemini bitirdikten sonra gerekli testleri ve kontrolleri yapıyoruz.

Pişirme işleminden çıkan lastiğinizin sırt kısmını yerleştiriyor ve tekrar pişirdikten boyayarak kurumaya bırakıyoruz. Ardından lastiğinizin gerekli testlerden geçtiğinden emin oluyoruz. Sizlere teslim etmeden önce tüm aşamaların tamamlanmasını sağlıyoruz.

Oldukça eski olan sıcak kaplama yöntemi ile aslında lastiklerinizin daha uzu ömürlü olmasını sağlıyor, lastiklerin doğaya ve çevreye zarar vermesini önlüyoruz. Aynı zamanda lastik maliyetlerini azaltmanıza da yardımcı oluyoruz.

Sizler de bütün bu avantajları kaçırmamak için hemen Alan Lastik & Kauçuk ile iletişime geçebilir, Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İş Makinesi Lastikleri Sıcak Kaplama, İş Makinesi Lastiği Sıcak Kaplama, Makine Lastiği Sıcak Kaplama, Lastik Sıcak Kaplama, İş Makinası Lastiği Sıcak Kaplama
Alan Lastik & Kauçuk © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım
Hemen Ara
Yol Tarifi