Kamyon Lastiği Soğuk Kaplama

7/24 Destek Hattı: +90 538 364 34 63

Kamyon Lastiği Soğuk Kaplama

Kamyon lastikleri ebatları oldukça ağır olan ve geri dönüşümü zor olan lastiklerdir. Bu lastiklerin doğaya bırakılması, doğaya ve çevreye ciddi zararlar verebilir. Alan Oto Lastik Kaplama, kamyon lastiklerini geri dönüşümü sağlayarak tekrar kazanılması ve doğaya zarar vermemesi amacıyla soğuk kaplama alanında hizmet vermekten onur duymaktadır. Firmamız, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile soğuk kaplama alanında yüzlerce müşteriye sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu alanda en çok tercih edilen isim olan Alan Oto Lastik Kaplama ve Kauçuk, Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Kamyon lastiği soğuk kaplama nasıl yapılır;

    • Kamyon lastikleri ilk olarak incelemeye alınır. Bunun için 2000 metrekarelik üretim tesislerimize getirilir. Ardından lastiğinizin kaplama için uygun olup olmadığı, çeşitli muayene ve kontroller ile tespit edilir. Bu kontroller sırasında cihazlardan yardım alınır. Kaplama uygun olan lastikleriniz işleme alınır.
    • Soğuk kaplamanın ilk aşamasında lastiklerinin sırt kısmı tıraşlanır ve düzleştirilir. Ardından, yeni sırtın lastiğe kaplanabilmesi için özel bir cihaz yardımıyla krater açma işlemi yapılır.
    • Lastiklerinizde var olan yaralar ve batık cisimler temizlenir ve dolgu işlemi yapılır. Dolgu ve tamir işlemi için özel malzemeler kullanılır.
    • Son aşamada ise kamyon lastikleriniz için istediğiniz bir desende sırt uygulaması yapılır. Yerleştirilen sırttan sonra kaplama işlemi tamamlanmış olur.
    • Lastiklerin performansı ve güvenilirliği gibi durumlar testler ile kontrol edilir. Testlerden geçen lastikler, müşterilerimize teslim edilir.

Kamyon lastikleri için yaptığımız soğuk kaplama işlemi sayesinde, filodaki tüm araçlarınızın lastiklerini yeniletebilir ve yüksek maliyet avantajı sağlayabilirsiniz. Soğuk kaplama uygulanan lastikleriniz çok daha uzun ömürlü olarak kullanılacaktır. Ayrıca birkaç defa daha kaplama yaptırmanız imkân sağlayarak, lastiklerinizin yeni alınmış gibi, uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağlar.

Alan Oto Lastik Kaplama avantajlarından ve kalitesinden faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden arayabilir, fiyat teklifi isteyebilir ve 7/24 destek alabilirsiniz. Kamyon Lastiği Soğuk Kaplama

Alan Lastik & Kauçuk © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım
Hemen Ara
Yol Tarifi